O nas

Fintera.pl to platforma pozwalająca na porównywanie ofert kredytowych. Umożliwiamy jednoczesne składanie wniosku do wielu banków oraz instytucji pożyczkowych. Firmy te analizują Twoją prośbę i składają oferty pożyczkowe dopasowane do Twoich potrzeb. Na naszej stronie zostanie utworzone dla Ciebie wirtualne konto, na które wpłyną wszystkie oferty.

Dlaczego Fintera?

Pomoc

Pomoc

W Polsce jest bardzo dużo firm pożyczkowych, które oferują kredyty gotówkowe. Każda z nich realizuje inną politykę kredytową, na podstawie której ustalane są określone stopy procentowe, prowizje, czas rozpatrzenia wniosków itp. Dlatego właśnie pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę wśród naszych partnerów.
Nauka

Nauka

Chcemy, aby klienci Fintera.pl mogli swobodnie poruszać się po rynku kredytów. Dążymy do tego, aby mogli podejmować prawidłowe i racjonalne decyzje, w oparciu o wiarygodne i jasne informacje, a w szczególności dokonywać trafnej oceny własnej zdolności spłacania kredytu.
Łatwość

Łatwość

Podjęcie decyzji powinno być łatwe. Dzięki Fintera.pl jest to możliwe, ponieważ: musisz wypełnić tylko jeden wniosek; indywidualne oferty kredytowe przygotowywane są w ciągu godziny; wszystkie oferty przedstawiamy w formie listy.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dane naszych Klientów przechowujemy w centrach o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wszelkie informacje są przekazywane wyłącznie za pośrednictwem zaszyfrowanych kanałów, a nasz zespół techniczny stale monitoruje bezpieczeństwo witryny internetowej.
Nieodpłatnie

Nieodpłatnie

Jesteśmy bezpłatną platformą, która zapewnia wymianę danych między Klientem a firmą pożyczkową. Nie nakładamy na Ciebie żadnych zobowiązań. Umowę zawierasz wyłącznie z wybranym przez Ciebie kredytodawcą.
Szybko

Szybko

Wypełnij tylko jeden wniosek, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę pożyczkową. Nasi partnerzy przeanalizują Twój wniosek i szybko poinformują o decyzji. Cały proces wykonasz online, a oferty szybko pojawią się w panelu użytkownika.

Klienci FINTERA.PL Oszczędzają

15 300
liczba klientów w Fintera.pl
23 026 500
kwota pożyczek wystawionych klientom
129 zł/mies.
średnia miesięczna spłata pożyczki