Pytania i odpowiedzi

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych informacji – skontaktuj się z naszym działem Obsługi Klienta wysyłając maila na adres info@fintera.pl

Czym jest Fintera.pl?

Fintera.pl to platforma pozwalająca na porównywanie ofert kredytowych. Wypełniając jeden wniosek można uzyskać bezpłatne oferty kredytów konsumpcyjnych, kredytów samochodowych i leasingu, konsolidacji kredytów i możliwości przekredytowania. Oferty te pochodzą od naszych partnerów - banków i firm pożyczkowych. Fintera.pl pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas, a nawet kilka tysięcy złotych.

Jak działa Fintera.pl?

Kiedy wypełnisz wniosek o otrzymanie kredytu, zostanie utworzone dla Ciebie wirtualne konto. Tam będziesz mógł zobaczyć otrzymane oferty kredytowe – porównywać je na podstawie dostępnej kwoty, miesięcznej raty, stopy procentowej, a także szybkości lub łatwości otrzymania pożyczki. Informacje o decyzjach kredytodawców otrzymasz również na wskazany adres e-mail.

Czy składanie i rozpatrywanie wniosku jest płatną usługą?

W Fintera zarówno złożenie wniosku o kredyt, jak i jego rozpatrzenie jest BEZPŁATNĄ usługą.

Czy zaciągam zobowiązania kredytowe, wypełniając wniosek w Fintera.pl?

Nie. Wypełnienie wniosku w Fintera.pl nie nakłada na Ciebie żadnych zobowiązań. Stworzyliśmy wygodne narzędzie (portal internetowy) pozwalający na porównywanie kredytów – ofert dopasowanych do Twoich potrzeb wskazanych w wypełnionym przez Ciebie wniosku.